Sklep Stebnówka powstał z, pasji do szycia.

Asortyment, który oferujemy jest przeznaczony dla tych, którzy już, szyja ale i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją szyciowa przygodę.

W naszym sklepie znajdziesz tkaniny poliestrowe gładkie i drukowane, folie holograficzna, tkaniny tapicerskie, eko skórę, inaczej zwana skóra ekologiczna, wszelkiego rodzaju okucia kaletnicze, sznurki, suwadła, wigofil inne usztywnienia, paski do torebek na metry, taśmy nośne i suwakowe, klamry, karabińczyki , półkola, regulatory, nici, ozdoby i inne niezbędne do szycia akcesoria

. Materiały wodoodporne, to tkaniny w różnych kolorach i różnych printach, z których uszyjesz wiele różnych akcesoriów dla dzieci, wkładki do wózków, budki a nawet cała nowa tapicerkę wózka, fartuszki, przewijaki, opakowania na pieluchy, spiworki, mufki, plecaki, worki i sniadaniowki, torby i organizery do wozkow. Możesz je także wykorzystać w ogrodzie do uszycia poduch, pokrowców, obrusów, podkładek a nawet zasłon. W domu znajdziesz dla nich zastosowanie jako poduchy dekoracyjne, pufy, kosze na zabawki i osłonki na doniczki. Dla czworonoznych pupili stworzysz z nich piękne legowiska, poduchy, ubranka na deszcz, woreczki na przysmaki, obroże i smycze. I oczywiście uszyjesz z nich piękne torby, torebeczki, plecaki, worki, workoplecaki, portfele, nerki, piórniki, pokrowce na telefon, etui na laptopy i inny sprzęt elektroniczny i wiele innych akcesoriów użytku codziennego.

Eko skóry głównie polskich i włoskich producentów w cudownych kolorach, drukowane, o różnych fakturach, holograficzne i opalizujące, pozwolą Ci stworzyć wspaniała i oryginalna kolekcje toreb, kosmetyczek, portfeli i wszystkich innych akcesoriów. Wiele skór ekologicznych, które znajdują się w naszej ofercie nie jest dostępnych w innych sklepach. Zależy nam na tym, aby nasz asortyment był inny niż wszędzie. Właśnie po to aby Wasze projekty były jedyne w swoim rodzaju.

Usztywnienia to kolejna ważna pozycja asortyment owa w naszym sklepie. Znajdziecie tu wigofil o różnych gramatura h, wigofil z klejem, płyty i pianki, które sprawią że Wasze produkty będą wyglądać bardzo profesjonalnie.

Inne nasze produkty, między innymi taśmy nośne i suwakowe, sznurki, suwadla, dodatki, ozdoby i okucia kaletnicze, to asortyment, który perfekcyjnie pozwoli wykończyć Twój projekt

. Wszystkie nasze tkaniny, eko skóry i inne produkty zanim trafia do sklepu są przez nas testowane.

Służymy też fachowa rada w doborze tkanin i akcesoriów na Wasze projekty i pomocą w samym szyciu Waszych marzeń, ponieważ mamy odpowiednio wykwalifikowana kierunkowo kadrę w zawodzie Krawca. Zapraszmy do zapoznania się z naszą ofertą izyczymy miłego szycia.